Skip to content
Toplista stron

Dźwięk w niewoli kompozycji i formy

Artykuł – “Specyficzne dyskusje muzyczne o odmiennej twórczości” z wieloletnim doświadczeniem w produkcji oryginalnych form, zaprasza was zainteresowanych do udziału w ważkiej polemice.

– Szmat czasu sądzono, że kompozycja to usystematyzowany algorytm dźwięków precyzyjnie określony regułą ochrzczoną jako gama muzyczna. Z czasem i praktyką człowiek zrobił się mądrzejszy i odchodzi od tej absurdalnie wymuszonej formuły. Z wolna rozumiemy, jak i asymilujemy zwyczajną prawdę, że kosmos  w którym żyjemy nuci  wiecznie nową melodię. Po co więc powołujemy do życia ogołocone z istoty, treści i formy dzieła muzyczne profanujące naturalną, rzeczywistą muzykę..? Te i inne problematyczne zagadnienia wysondujesz na naszym: forum la… Muzyka ?

Song - Wariacja na temat dwa ...

Song - Wariacja na temat dwa ...

– Na naszym forum możesz też zapoznać się z bardzo istotnymi,  ciekawymi a zarazem kontrowersyjnymi problemami np.:

“Jeśli zastosujemy częstotliwości, które swoją architekturą przypominają elementarne wstrząsy reaktywujące, skojarzone z  ciałem, to wówczas możemy wygenerować efekt bliski prawdy tylko, że od niej wolny. Ta iluzoryczna operacja uwolni doczesną  strukturę mózgu oraz zrewoltuje jego środowisko . Okazuje się, że pewne pasma słyszalne mają możliwość działania na żywą materię. Jak to zrobić wysondujesz na LM Music forum ?

Zapraszamy serdecznie

Podobne notki

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *
*
*

ostatnio ...