Skip to content
Toplista stron

Malarstwo współczesne

Człowiek w odwiecznych poszukiwaniu piękna dociera do sztuki i w niej odnajduje dzieła mistrzów, którzy niestrudzenie przez niezliczoną ilość wieków  zgłębiali jego naturę.

Twórczość artystyczna obrazy, malarstwo formułujące dziedzictwo kulturalne społeczeństwa ludzkiego wydają się być zespolone ze środowiskiem i jeśli da się tak powiedzieć powstaje samoistnie, z pominięciem inklinacji za przyczyną wysoce enigmatycznej potrzeby tworzenia, jak też spotkania się z pięknem.

Las - olej na płycie

Las - olej na płycie

Piękno jako pojęcie filozoficzne ma dużo twarzy, zdaniem żywiołów przyrody wypływa z fundamentalnych instynktów i jest głęboko zakotwiczone w ludzkiej naturze.

Dociekając czym jest piękno napotykamy wiele wątpliwości. Czy sztuka jest pięknem, czy piękno mieści się w kanonach i sztywnych strukturach. Czy może jest spontanicznym doznaniem serca niczym nieuwarunkowanym i niezależnym od materii. W celu rozstrzygnięcia tych problemów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą autorską galerią: malarstwo &. zobacz painting, oil paintings .

Podobne notki

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *
*
*

ostatnio ...